Lõppenud projektid

Osaleme Euroopa Liidu programmis, mis uurib ja katsetab viljapuude kastmise juhtimist.

Avatud talude päev

24. juulil toimub teist korda üle-eestiline avatud talude päev. Sel päeval võtab ühe päeva jooksul külalisi vastu enam kui 100 talu ja põllumajandustootjat üle terve Eesti. Teiste hulgas ka Seedri Puukool.

Teisel üle-eestilisel avatud talude päeval saab näha nii suuremaid farme kui ka väiksemaid talusid, põnevat põllumajandustehnikat, suuri ja väikesi loomi ning taimi. Kohapeal saab maitsta päris ehedat talutoitu ja osta kaasa kohalikke tooteid. Eelregistreerimisega korraldatakse ekskursioone ja töötubasid. Igal talul on oma programm, milles näidatakse oma talu eripärasid.

Loe lähemalt

Avatud talude päeva raames tutvustame Oü Seedri Puukooli igapäevaseid toimetamisi. Kasvatame ja müüme viljapuid, marjapõõsaid, vähemal määral ilupuid ja -põõsaid. Sel päeval tulevad müüki mitmed huvitavad istikud:

• aprikoosid madalakasvulisel alusel
  • uus partii sammasõunapuid
  • hinnasoodustused

Avatud talude päeval näitab Polli-Järve talu peremees Antu Rohtla mesilat ja pakub mett.

24. juulil pakume Seedri Puukoolis ringkäike, konsultatsioone, müüme istikuid, marju ja hoidiseid. Sel päeval tulevad müüki mitmed huvitavad istikud: aprikoosid madalakasvulisel alusel uus partii sammasõunapuid talude päeva erihinnad

Olete kõik oodatud kaunile Mulgimaale!

Kommunismiohvrite memoriaal ja ohvitseride mälestusmärk

2018. aasta sügiseks peaks Tallinnas Maarjamäel valmima kommunismiohvrite memoriaal "Teekond", mis hakkab laiuma umbes 30 000 ruutmeetril ja läheb maksma ligi kaheksa miljonit eurot.
Rajatav memoriaal koosneb kahest osast, millest üks on nimetusega "Teekond" ja teine "Koduaed".
• Loe lähemalt

Meil on heameel näidata teile juba õitsvaid puid meie puukoolist. Istikud on hetkel kasvuhoones ja seetõttu õitsevad nad praegu. Suvel lähevad need puud Maarjamäe kommunismiohvrite memoriaali.

Seedri puukooli istikud

Kommunismiohvrite memoriaal ja ohvitseride mälestusmärk