NB! Kindla ostusoovi korral helistage ette, et vältida tühisõitu, kuna sortiment võib kiiresti muutuda. Tasumine on sularahas.

Istikute saatmine kulleriga

Enne kui otsustate Seedri Puukoolist kulleriga istikuid tellida, soovitame vaadata peatükki EDASIMÜÜJAD ja helistada endale lähimasse poodi ja uurida huvipakkuva istiku olemasolu kohta. Lisaks on võimalik tellida meelepäraseid istikuid Tartusse Kodu- ja aianduskeskusesse Gardest ja Tallinnasse poodi Vilgo Lilled ning saame istikud järgmise kaubatiiruga poodi toimetada. Lisaks on võimalik istikuid tellida ka laatadele ja turgudele - vastav info, kus ja millistel välimüükidel osaleme, lisame paar nädalat varem kodulehele. Kui ükski eelnimetatutest variantidest pole Teie jaoks sobiv, siis pakume võimalust tellida istik koju kätte kulleriga.

ISTIKUTE KOJU TELLIMINE KULLERIGA
Istikuid saab tellida kirjutades meile e-postile puukool@seedripuukool.ee ja tellitud istikud saadame Teile koju kätte OSC kullersaadetisena.
Tellimuses peab kirjas olemas:  istiku või istikute nimed, täpne aadress koos indeksiga ja saadetise vastuvõtja telefoni number (kuller helistab tund enne saadetise kohalejõudmist).

Pakiautomaate (Omniva, Itella) me ei kasuta, sest saadetav kaup ei mahu sageli pakiautomaatide kappidesse. OSC kullerteenus on väga mugav - pakid võetakse meie juurest peale ja toimetatakse kliendile koju kätte.

Saatmise hind koos pakkimisega:

kuni 1 kg           5.50 €
    1-3 kg         8
    3-5 kg       10
  5-15 kg      12
15-20 kg       13
20-25 kg       15

Marjapõõsad on meil 5 l pottides ehk kaaluga ca 5 kg
Viljapuud on 7 l pehmepottides ehk kaaluga ca 7 kg
Võib arvestada, et ühte pakki saame panna näiteks 3 viljapuud või kuni 4 marjapõõsast või mõlemaid - kaaluga kokku kuni 25 kg.

OSC-kulleriga me ei saada perepuid ja suuremõõdulisi istikuid, sest need on õrnad, suured ja rasked.

Pärast tellimuse esitamist komplekteerime Teie tellimuse, saadame arve ning pärast arve tasumist paneme istikud Teie poole teele.