NB! Kindla ostusoovi korral helistage ette, et vältida tühisõitu, kuna sortiment võib kiiresti muutuda.

Lõppenud projektid

Lõppenud projektid

Osaleme Euroopa Liidu programmis, mis uurib ja katsetab viljapuude kastmise juhtimist.

Avatud talude päev

24. juulil toimub teist korda üle-eestiline avatud talude päev. Sel päeval võtab ühe päeva jooksul külalisi vastu enam kui 100 talu ja põllumajandustootjat üle terve Eesti. Teiste hulgas ka Seedri Puukool.

Teisel üle-eestilisel avatud talude päeval saab näha nii suuremaid farme kui ka väiksemaid talusid, põnevat põllumajandustehnikat, suuri ja väikesi loomi ning taimi. Kohapeal saab maitsta päris ehedat talutoitu ja osta kaasa kohalikke tooteid. Eelregistreerimisega korraldatakse ekskursioone ja töötubasid. Igal talul on oma programm, milles näidatakse oma talu eripärasid.

Loe lähemalt

Avatud talude päeva raames tutvustame Oü Seedri Puukooli igapäevaseid toimetamisi. Kasvatame ja müüme viljapuid, marjapõõsaid, vähemal määral ilupuid ja -põõsaid. Sel päeval tulevad müüki mitmed huvitavad istikud:

  • aprikoosid madalakasvulisel alusel
  • uus partii sammasõunapuid
  • hinnasoodustused

Avatud talude päeval näitab Polli-Järve talu peremees Antu Rohtla mesilat ja pakub mett.

24. juulil pakume Seedri Puukoolis ringkäike, konsultatsioone, müüme istikuid, marju ja hoidiseid. Sel päeval tulevad müüki mitmed huvitavad istikud: aprikoosid madalakasvulisel alusel uus partii sammasõunapuid talude päeva erihinnad

Olete kõik oodatud kaunile Mulgimaale!