Aianduskonsulendid

Siit leheküljelt leiate kogenud tarbimistaimede asjatundjate kontaktid. Tegu on Seedri Puukooli koostööpartneritega. Lisaks kasvatus- ja haljastusküsimustele oskavad konsulendid anda soovitusi erinevate sortide kohta, aga Seedri Puukooli olemasoleva sortimendi leiate meie kodulehelt https://www.seedripuukool.ee/1-istikud.html või kirjutage meile  puukool@seedripuukool.ee

Konsulenditeenus on tasuline, tund vähemalt 50€. Valige endale sobiv konsulent, leppige kokku teenuse kasutamise aeg ja tasumine.

Piia Saarepera
Kui on abi vaja koduaia rajamisel ja/või uuendamisel.
Aiakujunduse eskiiside koostamine, taimmaterjali valik vastavalt soovidele ja taimede kasvutingimustele. Nõuanded ja soovitused parima tulemuse saavutamiseks.
Kogemused ka suuremõõduliste viljapuude nõuistikutega ning uute, Eestis veel vähelevinud, marja- ja puuviljakultuuridega.
Tel 5665 2423
Väino Eskla
Nõuanded puuvilja- ja marjasortide valikul, istutusel, haiguste- ja kahjurite tõrjel  ja hoolduslõikusel.
Tel 5647 8086
aiatark.ee

Viljar Vahesaar
Aednik, kes oskab lahendada kõiki aiandusega seotud küsimusi ja probleeme.
Tel 5342 7719
Vilgo Lilled

Tiia Rohelsaar, Südamekuld OÜ
Olen spetsialiseerunud vilja andvatele põõsastele ja puudele.
Nõustan ja koostan strateegilisi äriplaane kasumlike istanduste rajamiseks ning seejärel aitan plaani ka elluviia – alates mulla proovidest, taime liigi ja sordi valikust kuni viljade korjamiseni ja turustamiseni.
Minu poole võivad pöörduda ka koduaia omanikud, kes soovivad endale saada kasumlikumat koduaeda.
Tel 5850 2000