Istikute koju tellimine kulleriga

Tellimus esitage e-postile puukool@seedripuukool.ee ja istikud saadame Teile koju kätte OSC kullersaadetisena (Omniva, Itella - neid me ei kasuta).
Peale tellimuse esitamist komplekteerime Teie tellimuse, saadame arve koos saatekuluga ja pärast tasumist anname saadetise üle kullerile, mis toimub iga nädala kolmapäeval. Saadetis jõuab kohale 2-3 tööpäevaga, saaretele kauem.

E-posti teel esitatud tellimuses peab kirjas olemas:
1) TEIE NIMI
2) ISTIKUD SORDINIMEDEGA
3) KOHALETOIMETAMISE TÄPNE AADRESS
4) TEIE TELEFONI NUMBER - selline, mis tööajal vastu võtab

Saatmise hind koos pakkimisega:

kuni 1 kg                8 €
    1-3 kg         9
    3-5 kg       10
  5-15 kg       12
15-25 kg       15
Suuremad tellimused,
suuremõõduline istik,
perepuu
alates 31

Saartele tellimisel arvestada koefitsendiga 1,5.

Marjapõõsad on meil 5 l pottides ehk kaaluga ca 5 kg
Tavamõõdus viljapuud on 7 l pehmepottides ehk kaaluga ca 7 kg
Saadame OSC-kulleriga ka perepuid ja suuremõõdulisi istikuid.

Transpordivigastuste pretensioonid esitage koheselt kullerile. Kuller helistab Teile enne kohale jõudmist, et saaksite kauba isiklikult vastu võtta ja üle vaadata.
Transpordivigastusi nagu alloleval pildil on õnneks ette tulnud aastate jooksul ainult paaril korral.