Suuremõõdulised viljapuud

Seedri Puukool on ainuke, kus müüakse tavapärasest suuremaid viljapuid.
Suuremõõdulised istikud kasvatatakse puukoolis suurtes 25-35 L pottides. Istiku pikkus on 2,5 m või rohkem. Taolisi juurdunud mullapalliga puid saab istutada kogu aeg, ilma, et tekiks kasvuseisakut. Suurte istikute ostusoovi korral helistage enne ette telefonil 5345 4102.

Kõik suuremõõdulised istikud SOODUSHINNAGA 70 eur istik!

Eelistatult müüme suuremõõdulisi istikuid koha peal, aga kui ise järgi tulla ei saa, saadame ka kulleriga (tellimuse esitamise juhis) - saatekulu 15 eur istik. Mõni üksik istik võib olla nii suur, et tuleb ise oma transpordiga järgi tulla.

Õunviljalised
SUVIÕUNAD - 'Krasnoje rannjeje', 'Krügeri tuviõun', 'Maikki', 'Martsipan', 'Pirja'
SÜGISÕUNAD - 'Kaja', 'Koit', 'Liivi kuldrenett', 'Sügisdessert', 'Sügisjoonik', 'Tiina'
TALIÕUNAD - 'Antei